4CAV601500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
4CAV601500
CD cable, 1500mm. Walvoil
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
150 mm
Brand Name
Walvoil
Cable length
1.5 m
Model code
4CAV601500
Thread 1 metric
M6
Thread 2 metric
M16x1,5
Package size
Barcode
341533
Gross weight
0,51 Kg
Net weight
0,51 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
CD cable, 1500mm. Walvoil
Others has been looking for
CD cable, 2000mm. Walvoil
CD cable, 2000mm. Walvoil