4CAV601000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
4CAV601000
CD cable, 1000mm. Walvoil
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
150 mm
Brand Name
Walvoil
Cable length
1 m
Model code
4CAV601000
Thread 1 metric
M6
Thread 2 metric
M16x1,5
Pakke str.
Stregkode
338675
Brutto vægt
0,40 Kg
Netto vægt
0,40 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
CD cable, 1000mm. Walvoil
Andre kigger på
CD cable, 2000mm. Walvoil
CD cable, 2000mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV602000
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
CD cable, 2500mm. Walvoil
CD cable, 2500mm. Walvoil
Varenummer:
4CAV602500
Min. bestillingsenhed er:
CD cable, 1500mm. Walvoil
CD cable, 1500mm. Walvoil