4915-18-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
4915-18-08-SY
1/2" Insert - M18 banjo - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
A
20 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter banjo
18 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/2 "
L
75,8 mm
L1
30,5 mm