4915-18-06-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
4915-18-06-SY
3/8" Insert - M18 banjo - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
A
20 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter banjo
18 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/8 "
L
74,1 mm
L1
29,5 mm