4915-16-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
4915-16-06-SY
3/8" Insert - M16 banjo - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
A
17 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter banjo
16 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/8 "
L
73,8 mm
L1
38 mm