4810-25-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
4810-25-16-SY
1" Insert - (25S) M36x2 male - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
25 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1 "
Key size
41 mm
L
87 mm
L1
40 mm