4810-16-08-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
4810-16-08-SY
1/2" Insert - (16S) M24x1.5 male - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
16 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/2 "
Key size
30 mm
L
60,5 mm
L1
31 mm