4792-10-05-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
4792-10-05-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
10 mm
L
64 mm
L1
28 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
19 mm
Pakningsmateriale
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
5/16 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
18 Nm