4722-35-16-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
4722-35-16-SY
1.1/4" Insert - (35L) M45x2 female - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
35 mm
HEX 1
50 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1 "
Key size
50 mm
L
81,5 mm
L1
47 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
R1
M45x2
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
ØC
19 mm
ØD
26 mm