4722-28-12-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
4722-28-12-SY
3/4" Insert - (28L) M36x2 female - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
28 mm
Materiale
Stainless steel
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
41 mm
Pakningsmateriale
L
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
3/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
55 Nm