4710-35-20-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
4710-35-20-SY
1.1/4" Insert - (35L) M45x2 male - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
35 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1.1/4 "
Key size
50 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C