4710-15-08-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
4710-15-08-SY
1/2" Insert - (15L) M22x1.5 male - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
15 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/2 "
Key size
27 mm
L
54,5 mm
L1
25 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Series
L
Temperature max.
+400 °C
Temperature min.
-60 °C