4710-12-04-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
4710-12-04-SY
1/4" Insert - (12L) M18X1.5" male - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
12 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
22 mm
Serie
L
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C