4710-10-05-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
4710-10-05-SY
5/16" Insert - (10L) M16x1.5 male - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
10 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
19 mm
Serie
L
Slangdimension
5/16 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C