4190-22-12-SY
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
12 varianttia
Valittu variantti:
4190-22-12-SY
3/4" Insert - ø22 pipe - 90° - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
22 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
L
103 mm
L1
39 mm
L2
74 mm