4190-20-10-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
4190-20-10-SY
5/8" Insert - ø20 pipe - 90° - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
L
91 mm
L1
34 mm
L2
66 mm