4100-10-04-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-10-04-SY
1/4" Insert - ø10 pipe - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
L
60,5 mm
L1
28 mm
L2
28 mm