32GSM32FL90-130
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
32GSM32FL90-130
2" Coupling - 2" SAE3000 flange
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
265 mm
Angle
90 °
B
150,5 mm
Brand Name
Gates
D
50 mm
DN
50 mm
Diameter flange
71.4 mm
E
130 mm
Flange
2 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Hose coupling type
With fixed ferrule
Hose size
2 "
K
71,4 mm
Material
Steel
Model code
32GSM-32FL90-130
O-ring
56,75X3,53 mm
Pressure max.
210 bar