3022-00-CUC42M15
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
3022-00-CUC42M15
Bockningsverktyg Ø15 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
OP Srl
Package size
Barcode
332916
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Bockningsverktyg Ø15 mm
Others has been looking for
Bockningsmaskin CMS42 Manuell
Bockningsmaskin CMS42 Manuell
Partnumber:
3022-00-CURCMS42
Package size:
Min. order quantity is:
Bockningsmaskin C42 400V 50HZ
Bockningsmaskin C42 400V 50HZ
Partnumber:
3022-00-CURVC42
Min. order quantity is:
Bockningsmaskin CM42 Manuell
Bockningsmaskin CM42 Manuell
3022-00-CURCM42
Bockningsverktyg Ø42 mm
Bockningsverktyg Ø42 mm
3022-00-CUC42M42
Sawing device for ø6 - ø42 pipe
TUSD-MA-M642
Bockningsverktyg Ø18 mm
Bockningsverktyg Ø18 mm
3022-00-CUC42M18
Bockningsverktyg Ø22 mm
Bockningsverktyg Ø22 mm
3022-00-CUC42M22
Bockningsverktyg Ø38 mm
Bockningsverktyg Ø38 mm
3022-00-CUC42M38
Bockningsverktyg Ø20 mm
Bockningsverktyg Ø20 mm
3022-00-CUC42M20
Pipe bending tool ø6/8-ø10/12 + saw-box
TUBSD-MA-M612-LV-KIT
Bockningsverktyg Ø35 mm
Bockningsverktyg Ø35 mm
3022-00-CUC42M35
Bockningsverktyg Ø16 mm
Bockningsverktyg Ø16 mm
3022-00-CUC42M16
Bockningsverktyg Ø6 mm
Bockningsverktyg Ø6 mm
3022-00-CUC42M06
Pipe bend tool with rolls for ø6/8-ø10/12-ø14-ø15-ø16-ø18
BV618
Manual bender for pipe ø6/8-10/12-14-15-16-18-20-22mm in box
TUBM0622
Bockningsverktyg Ø8 mm
Bockningsverktyg Ø8 mm
3022-00-CUC42M08
Bockningsverktyg Ø30 mm
Bockningsverktyg Ø30 mm
3022-00-CUC42M30
Pipe bend machine dies
Pipe bend machine dies
3022-00-CUC42M18
Bockningsverktyg Ø28 mm
Bockningsverktyg Ø28 mm
3022-00-CUC42M28
Bockningsverktyg Ø12 mm
Bockningsverktyg Ø12 mm
3022-00-CUC42M12
Tube end forming machine FORM EVO
SFO-F-A-A-IOT
Pyplok Modell 40 Head
Pyplok Modell 40 Head
DLT40MAHD0002
Pyplok Die Set For 15 & 16mm
Pyplok Die Set For 15 & 16mm
DLT40PYDI3916
Pyplok Die Block For Modell 40
Pyplok Die Block For Modell 40
DLT40MADA0002
Pyplok Power Unit Modell 40
Pyplok Power Unit Modell 40
DLT40MAPW0000
Pyplok Die Set For 25mm
Pyplok Die Set For 25mm
DLT40PYDI3925
Inspection Gauge for50mm Tube
Inspection Gauge for50mm Tube
DLT55PYIG3950
DLT40MADA0000
Pyplok Die Set For 12mm
Pyplok Die Set For 12mm
Pyplok Die Set For 20mm
Pyplok Die Set For 20mm