20GS35FDLORX90
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
20GS35FDLORX90
1.1/4" Insert - (35L) M45x2 female - 90°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
180,5 mm
B
109,4 mm
D
1.1/4"
DN
32 mm
Diameter rør
35 mm
E
80 mm
H
50 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Steel
Model kode
20GS-35FDLORX90
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
L
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
1.1/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
205 - 225 Nm