Coil M19P-12D-1.8A-DN
Coil M19P-12D-1.8A-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
19.1 mm
Length
50 mm
Model
M19P
Model code
M19P-12D-1.8A-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
22 W
Protection class
IP 65
Voltage
12 V