COIL, EVH-EDH 06 48V DC M16--48D-26W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
16.15 mm
Length
50.2 mm
Model
M16
Model code
M16-48D-26W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
26 W
Protection class
IP 65
Voltage
48 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
374787
Bruttovikt
0,25 Kg
Nettovikt
0,25 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod