Brake RF2/32/DG-RF/288 Input OMR/OMP Output OMR/OMP ø25
…
Read more
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Reggiana Riduttori
Oil viscocity recommended
32 cSt
Oil volumen horizontal mount.
0.05 ltr
Oil volumen vertical mount.
0.1 ltr
Pressure opening max.
250 bar
Pressure opening min.
18 - 20 bar
Torque braking
RF/2... 7 - 43 daNm
Torque static
31 - 34 daNm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
8,50 Kg
Nettovikt
8,50 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
WR255 Seal kit
WR255 Seal kit
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Brake RF5/130/RR310-710/OMVS
Brake RF5/130/RR310-710/OMVS
Artikelnummer:
Seal kit for OMT ser. 1 + 2
Seal kit for OMT ser. 1 + 2
151B0113
Seal kit OMEW
Seal kit OMEW
Seal kit for OMR 32 MM
Seal kit for OMR 32 MM