150-12L-04
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
150-12L-04
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Banjo size
1/4 "
Brand Name
OM Oleodinamica Marchesini
Burst Pressure
1000 Bar
Diameter pipe
12 mm
HEX
22 mm
L
43,5 mm
Material
Steel
Model code
ODO 1/4" x 12L
Pressure max.
350 bar
Series
L
Thread outer metric
M18x1,5
ØC
13,3 mm
ØV
12 mm