12LOC12FJX45
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
12LOC12FJX45
Lock-On Koppling 45°, Inv-G 1-1/16'', Rörlig mutter
Specifications
Dimensions and shipping
Package size
Barcode
249352
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
gbr
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Partnumber:
BR-61953103
Package size:
Min. order quantity is:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Partnumber:
150-12L-04
Min. order quantity is:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
10 st
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
10 st
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Lock-On Koppling Rak, Inv-M16x1.5 10L, Rörlig mutter
6LOC10FDLX
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Adapter T Inv-M10x1 CCV
Adapter T Inv-M10x1 CCV
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
M10x1 UF CONV
M10x1 UF CONV
Lock-On Koppling Rak, Inv-M22x1.5 15L, Rörlig mutter
8LOC15FDLX
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 10mm/SL4,5 mm
NK02RN10
Banjoadapter DIN 7642
Banjoadapter DIN 7642
NK06RN08
Slangnippel Lågtryck Banjonippel 10mm / SL 6 mm