12GS22FDLORX45
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
12GS22FDLORX45
3/4" Insert - (22L) M30x2 female - 45°
Tillbehör (1)
Presshylsa GS 3/4'', 4W
Artikelnummer:
12GS1F-4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
135,8 mm
B
84,8 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
22 mm
E
29,8 mm
H
36 mm
Modell kod
12GS-22FDLORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
For separate ferrule
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm