Coupling 3/4, M26x1,5 male 18L 12G-18MDL Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Artikelnummer:
12G18MDL
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
A
78 mm
Arbejdstryk
28 MPa
B
27 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rør
18 mm
Gevind udvendig
M26x1,5
H
27 mm