MC024-130 FINAL ASSY PLUS+1
MC024-130 FINAL ASSY PLUS+1
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current out max.
24 A
Number of CAN busses
2
Number of connectorpins
26
Number of inputs
6
Number of outputs
8
Protection class
IP 67
Supply voltage max.
36 V
Supply voltage min.
9 V
Temperature ambient max.
+85 °C
Temperature ambient min.
-40 °C