Coil H16-24D-29W-FL-DB
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Diameter inv.
16.1 mm
Effekt W
29 W
Kommentar
With diode
Kontakt typ
Lead wires
Längd
49.8 mm
Modell
H16
Modell kod
H16-24D-29W-FL-DB
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 69K
Spänning
24 V