10LOC10FJX
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
10LOC10FJX
Lock-On Koppling Rak, Inv-JIC 7/8''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
Stregkode
245740
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
gbr
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
Varenummer:
NK08RN16
5 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
150-12L-04
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
10 st
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
10 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
Lock-On Koppling Rak, Inv-M16x1.5 10L, Rörlig mutter
6LOC10FDLX
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Presskoppling UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
Presshylsa 1/8
Presshylsa 1/8
Banjo 10mm 20GR
Banjo 10mm 20GR
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak.utv.G1/8 / SL 6 mm
NK04EN02
Banjo 10mm 35grader
Banjo 10mm 35grader