10GS20FDHORX-RB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
10GS20FDHORX-RB
Presskoppling GS Rak, Ø5/8'', Inv-M30, DKO-20S, Rock Breaker
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
100 mm
B
49,7 mm
D
5/8"
Diameter rør
20 mm
H
36 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Steel
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
Yes
Serie
S
Slangekoblingstype
For separate ferrule
Slangestørrelse
5/8 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
105 - 115 Nm