10G18MSP
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
10G18MSP
Coupling 5/8, ø 18 rørstuds 10G-180MSP Gates MegaCrimp
Specifications
Dimensions and shipping
A
77 mm
Angle
0 °
B
39,5 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
5/8"
DN
16 mm
Hose coupling type
With fixed ferrule
Hose size
5/8 "
I
18 mm