Coupling 5/8, M26x1,5 male 18L 10G-18MDL Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Varenummer:
10G18MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
A
64 mm
Angle
0 °
B
26,5 mm
DN
16 mm
Diameter pipe
18 mm
H
27 mm
Model code
10G-18MDL
TuffCoat™
Thread outer
M26x1,5
Working Pressure
28 MPa