1056-06-L100
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
1056-06-L100
NIPPELRÖR UTV-R L=100 MM
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
L
100 mm
Thread outer
G 3/8 BSP
Package size
Barcode
435327
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
NIPPELRÖR UTV-R L=100 MM
Product datasheet
Others has been looking for
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Partnumber:
10 st
Min. order quantity is:
2 st
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm