08G15MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
08G15MDL
Coupling 1/2, M22x1,5 male 15L 8G-15MDL Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
62,5 mm
Angle
0 °
B
25 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1/2"
DN
12 mm
Diameter pipe
15 mm
H
24 mm
Hose coupling type
With fixed ferrule
Hose size
1/2 "
Model code
8G-15MDL
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Series
L
Surface treatment
TuffCoat™
Thread outer
M22x1,5
Working Pressure
35 MPa