08G12FJX90S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
08G12FJX90S
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-JIC-3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
A
108,7 mm
Angle
90 °
B
71,2 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1/2"
DN
12 mm
E
48 mm
H
32 mm