08G12FBFFX
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
08G12FBFFX
Coupling 1/2, 3/4 BSP fem. fla 8G 12FBFFX Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
51,5 mm
B
14 mm
D
1/2"
DN
12 mm
H
32 mm