06G12MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
06G12MDL
Coupling 3/8, M18x1,5 male 12L 6G-12MDL Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
52 mm
Angle
0 °
B
24,1 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
DN
10 mm
Diameter pipe
12 mm
H
19 mm
Hose coupling type
With fixed ferrule
Hose size
3/8 "
Model code
6G-12MDL
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Series
L
Surface treatment
TuffCoat™
Thread outer
M18x1,5
Working Pressure
38,5 MPa