06G10FDHORX45
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
06G10FDHORX45
Presskoppling 45°, Ø3/8'', Inv-M18-DKO-10S
Specifications
Dimensions and shipping
A
68,5 mm
B
40,5 mm
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter rør
10 mm
E
18,6 mm
H
22 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Model kode
6G-10FDHORX45
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Slangekoblingstype
Med hylsa
Slangestørrelse
3/8 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
38 - 42 Nm