0114109019M2
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
0114109019M2
3/4" x 120 mtrs. Jet Cleaner Sewer flush hose w. couplings
Specifications
Dimensions and shipping
Bend radius
120 mm
Brand Name
ZEC
Color
Orange
DN
19 mm
Diameter inner
19.2 mm
Diameter outer
29.8 mm
Hose size
3/4 "
Pressure burst min.
517 bar
Thread inner
G 3/4 BSP
Thread outer
G 3/4 BSP
Package size
Barcode
417535
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
3/4" x 120 mtrs. Jet Cleaner Sewer flush hose w. couplings type Orange NB. Perforated cover
Frequently bought together with
Spolmunstycke ställbar för 3/4" slang
Partnumber:
Others has been looking for
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
Partnumber:
1 m
Fire hose TITAN 2F Dim. 2 3/4" (70mm)