SPCOL12DC
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
SPCOL12DC
12Vdc magnetspole DHL u.stik
Specifications
Dimensions and shipping
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
23.3 mm
Effekt W
29 W
Ensretter indbygget
Nej
Isoleringsklasse
H
Korrosions resistens
200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Længde
36.5 mm
Mærke navn
Atos
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Spænding
12 V
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-30 °C
Package size
Barcode
Gross weight
0,26 Kg
Net weight
0,26 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
12Vdc magnetspole DHL u.stik