MF1801P10NB
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
MF1801P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter hål
40 mm
Diameter utv.
100 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Längd
210 mm
Modell kod
MF1801P10NBP01
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar