Højtryksfilterelement - FHP - 25my absolut - HP0652-A25-A-N
Varenummer:
HP0652A25AN
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter hul
25 mm
Diameter udvendig
47 mm
Filtrering
Absolut
Filtreringsgrad
25 my
Flow Nominel
82 lpm
Model kode
HP0652-A25-A-N
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Totallængde
120 mm
Tryk maks.
20 bar