Coil M13--240RA-17W-DN
Coil M13--240RA-17W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
17 W
Ensretter indbygget
No
Længde
39.3 mm
Model
M13
Model kode
M13-240RA-17W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
230 V