XGE12SKR
Pakke str.:
70 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
XGE12SKR
Perusliitin,uk,runko,raskas
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
12 mm
Dimension i
12 mm
Gänga utv.
R 3/8 BSPT
Gänga utv. metrisk
M20x1,5
L
34 mm
L1
43 mm
L2
26,5 mm
Modell kod
FI-GE-12SRk-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
22 mm
S2
24 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/8 BSP
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
630 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
d1
12 mm
d2
8 mm
i
12 mm
Pakke str.
70 st
Stregkode
434433
Brutto vægt
0,059 Kg
Netto vægt
0,059 Kg
Oprindelsesland
DE
Produkt information
Målskitse
BSPT 3/8" 12mm putkelle