XGE10LU34
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
XGE10LU34
Adapter 10L, UNF3/4''
Tilbehør (2)
Alternativer (1)
Reservedele (1)
Skärring 10LS
Artikelnummer:
DPR10LS
Mutter 10L (M16x1.5)
Artikelnummer:
M10L
Indskruning - ø10L 3/4" UNF
FXGE10L34U
O-ring, Utv-UNF 3/4''
OUN-08
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
10 mm
D2
8 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
11 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gänga utv.
3/4-16 UNF
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
L
31 mm
L1
39 mm
L2
13 mm
Modell kod
FI-GE-10L3/4U-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
24 mm
S2
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
i
11 mm
Åtdragning moment
50 Nm