XGAI10LR38
Pakkauskoko:
50 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
19 varianttia
Valittu variantti:
XGAI10LR38
Adapter 10L, G3/8''
Tilbehør (2)
Skärring 10LS
Varenummer:
DPR10LS
Nut - ø10L - M16x1.5
Varenummer:
M10L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
10 mm
Gänga inv.
G 3/8 BSP
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
L
32 mm
L1
40 mm
L2
25 mm
L3
16 mm
Modell kod
XAI10LR38ZN
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
24 mm
S2
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 3/8 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
10 mm
d2
8 mm