SBSH-20-F750SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-20-F750SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 20x30, 750mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blue
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C