SA075G2L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SA075G2L10
Luftfilter 10my G3/4" MP
Specifications
Dimensions and shipping
Anvendelsesområde
Luft
Diameter
75 mm
Flow luft nominelt
400 lpm
Gevind
G 3/4 BSP
Gevindform
Utvändig
H
69 mm
H1
17 mm
H2
60 mm
Luftfilter finhed
10 my
Model kode
SA075-G2-L-10
Mærke navn
MP Filtri
OE
75 mm
Sekskant
32 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar