OR11.89X1.98-N90
Male stud according to ISO 11926-2/-3 / Port according to ISO 11926-1
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR11.89X1.98-N90
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
OR11.89X1.98-N90
OR11.89X1.98-N90
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
11.89 mm
Material
NBR
Material thickness
1.98 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
434015
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm